To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

W życiu najważniejsza jest dla nas rodzina. To czyni nas silniejszymi i sprawia, że mimo trudności zawsze możemy liczyć na własne wsparcie. Dodatkowe szczęście przynosi nam bycie rodzicami. I choć wychowanie nie jest łatwym zadaniem w dzisiejszych czasach, to jednak trzymanie się wyznaczonych reguł i zasad daje nam satysfakcję, a także hartuje nasz charakter i osobowość.

Fotograf Lublin, Tomaszów Lubelski, Zamość, Rzeszów.

Kontakt

 

Koper Fotografia | Fotograf Ślubny Lublin

 

Tel: +48 793 790 213

 +48 724 058 923

e-mail: koper.fotografia@gmail.com

Zobaczcie nas też na

All Images Copright    Koper Fotografia ślubna

All Images Copright         2022 Koper Fotografia

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać"

 

Odkąd pamiętamy lubiliśmy się bawić aparatami. Jeszcze zanim się poznaliśmy ewidentnie coś pchało nas w tę stronę. Jednak nawet wówczas, kiedy byliśmy mali (jak to mają w zwyczaju małe dzieci) nigdy nie marzyliśmy o byciu fotografami. Stało się to dopiero naszym wspólnym marzeniem, które zakiełkowało po naszym poznaniu. Niekiedy marzenia spełniają się same, a na inne trzeba sobie zapracować. Nie mniej jednak nasze się spełniło. I mimo pracy, którą włożyliśmy w jego realizację to czasami ciężko nam uwierzyć w osiągnięcie tego celu.

Naszym szczęściem jest bycie blisko siebie

 

To właśnie my. Tutaj jeszcze młodzi i piękni (dzisiaj już tylko Aga jest piękna i młoda). Chyba, że to zasługa naszych znajomych Wiki i Tomka z FotoVstudio, którzy zrobili dla nas te piękne zdjęcia, podczas naszej sesji ślubnej (nie ma to jak reklama konkurencji na własnej stronie internetowej :D).

Co by nie było to jednak od zawsze lubimy spędzać czas razem. To chyba nasza najważniejsza cecha. Jak spędzać czas? Nieważne, aby razem. Jedno nie potrafi żyć bez drugiego, Osobno czujemy się jak człowiek, któremu odjęli połowę duszy. Jesteśmy jacyś gorsi, ciężko nam odnaleźć się w rzeczywistości. Chodź nasze charaktery są dość wybuchowe, nerwowe i zaczepne w stosunku do siebie, nigdy nie męczymy się sobą i nawet poobrażani na siebie czujemy się źle, spędzając czas w innych pokojach.

Skończyliśmy studia na Wydziale Artystycznym z dziedziny edukacji artystycznej i grafiki warsztatowej (oczywiście studiowaliśmy razem, a nawet siedzieliśmy w jednej ławce i wspólnie wagarowaliśmy). Podobno pracy nie powinno łączyć się z życiem osobistym, ale u nas to by nie zdało egzaminu. Jak już zapewne wiecie jesteśmy fotografami (jak mówiłem, że wszystko razem to nie ściemniałem) choć w tym przypadku nie z obowiązku, ale dlatego, że to nasza wspólna pasja. Specjalizujemy się głównie w reportażach ślubnych, ale uwielbiamy również sesje rodzinne i miłosne. Jednak jeśli mamy możliwość spróbować czegoś nowego to z chęcią wychodzimy poza ramy. Mimo, że fotografami jesteśmy również z wykształcenia, to w tej branży nie ma to żadnego znaczenia. Możesz być kimkolwiek. Według nas najważniejsza jest umiejętność obserwowania, dostrzegania, cierpliwości, wyczucia, słuchania intuicji, a przede wszystkim otworzenia serca i umysłu.

Hej!

 

Nazywamy się Agnieszka i Janek (skradający rolę narratora większości tekstów tej strony). Nie ma co mówić, ale jesteśmy dosyć zakręconą i zwariowaną parą, a przynajmniej tak sądzi wiele osób, które nas znają :). Jesteśmy bezprecedensowym potwierdzeniem, że przeciwieństwa się przyciągają.

Poznaliśmy się przypadkiem, a nie-przypadkiem postanowiliśmy być ze sobą przez całe życie. Pamiętam jak dziś  pierwsze spotkanie naszych oczu. Spotkanie, które poruszyło nasze serca tak bardzo, że oszaleliśmy z miłości. Mieć szczęście to mało powiedziane. Dla mnie to zdecydowanie było coś więcej. Takie historie zdarzają się tylko w filmach - myślałem.

 

fotografia ślubna
Koper Fotografia
koper fotografia ślubna
fotograf ślubny w lubelskim