Portfolio

 

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas fotografie, filmy i teledyski. Zdjęcia dodatkowo podzieliliśmy na kilka kategorii, tak aby było bardziej przejrzyście. Można powiedzieć, że jest to taka wizytówka naszych umiejętności, stylu i zdolności do uchwycenia chwili. Wybierając fotografa lub filmowca na swój ślub powinniśmy wiedzieć czego można się po nim spodziewać. Zaznajamiając się z portfolio możemy po części ocenić czy dana twórczość wpisuje się w nasze gusta. Powinien to być pierwszy wyznacznik podczas poszukiwań. Ważne jest bowiem aby nasz wybór był świadomy. Pamiętajmy jednocześnie, że aby brać trzeba też coś dać od siebie. Jest to bardzo istotne podczas współpracy, ponieważ fotograf uchwyci tylko to co okażecie na zewnątrz. Uwidaczniając wzajemne uczucia miłości, bliskości, wniesienie spontaniczności i  otworzenie się przed fotografem dajecie mu pełne pole do popisu. Jeśli chcemy bezpośrednio wypróbować fotografa/filmowca idealnym pomysłem jest umówić się na sesję narzeczeńską, dzięki której będziemy mieli 100% pewności czy współpraca nam się układa, a wyniki odbieramy z satysfakcją.

Sesja narzeczeńska

 

Jak już zapewne gdzieś tutaj pisaliśmy, sesja narzeczeńska stanowi ważną część pracy fotografa ślubnego. Daje ona możliwość nowożeńcom na zapoznanie się z jego stylem pracy, spróbowaniem jak to jest przed obiektywem, oswojeniem się z tym aspektem, a przy okazji stworzeniem kilku zdjęć na pamiątkę podjęcia tej życiowej decyzji. Wielkim plusem takiej sesji jest swoboda, którą powinien zapewnić każdy fotograf, dzięki temu zdjęcia są bardziej naturalne i spontaniczne.

Przygotowania ślubne

 

Każda historia ma swój początek. Wasza zapewne też miała swój, zwykły lub zupełnie nieprawdopodobny. Dokładnie tak samo jest w przypadku przygotowań, które są wstępem do opowiedzenia historii dnia. Przygotowania ślubne to nie tylko ubieranie sukni czy marynarki, ale przede wszystkim kryjące się pomiędzy tym wybuchy śmiechu, łzy wzruszenia, wtopy, śmieszne sytuacje w otoczeniu bliskich i wiele innych. Wszystko może się wydarzyć, czasami jest pełen spontan, czasami ład i harmonia, a jeszcze innym razem luz blues. Co najważniejsze to jak będzie zależy właśnie od Was.

Zdjęcia ślubne

 

Zdjęcia ślubne są istotą całego reportażu. To właśnie przecież ślub jest powodem całego zamieszania. Śluby bywają przeróżne i odbywają się w przeróżnych miejscach. Zwykle mają standardowy przebieg i kluczowe momenty. Ważne jest aby fotograf podczas pracy potrafił być niezauważalny i starał się nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi. Najważniejsza jest istota tego wydarzenia - para młoda składająca sobie przysięgę. Jednak tutaj wbrew pozorom dzieje się o wiele więcej. Fotograf powinien potrafić czytać między wierszami wyłapując również te niepozorne gesty pary młodej i gości.

Zabawa weselna

 

Podczas zabawy weselnej dzieje się niezwykle dużo. Każde wesele ma swoją energię, na którą wpływa wiele przeróżnych czynników. Aby dobrze oddać atmosferę trzeba wykazać się szybkością, elastycznością i umiejętnością wtapiania w tłum, oraz bycia tam gdzie coś się dzieje. Tutaj chwile lecą niezwykle szybko, a sytuacje zmieniają się bardzo dynamicznie.  Aparat/kamera powinny być nieustannie w pogotowiu. Różnorodne oświetlenie daje również możliwości do eksperymentowania i ustrzelenia artystycznych, malarskich kadrów.

Sesja plenerowa

 

Finałowym zwieńczeniem i pamiątką naszego ślubu jest oczywiście sesja plenerowa. Najlepsze jest to, że nic nas tu nie ogranicza, ani miejsce, ani czas, zdarza się jedynie, że pogoda... chociaż nie, to nie zawsze jest ograniczenie. Świat jest wielki i wiele w nim pięknych miejsc. Wszystko zależy od Waszych chęci, możliwości, marzeń. Idealny kadr możemy znaleźć nawet obok naszego domu. Jako twórcy chętnie wejdziemy z Wami w spółkę stworzenia razem pięknych i wyjątkowych kadrów. Może akurat wybieracie się w podróż poślubną gdzie marzyła by się Wam sesja w ślubnych strojach. Śmiało mówcie o swoich fantazjach, my postaramy się pomóc je Wam spełnić.

Film ślubny

 

W naszym portfolio znajdują się również teledyski i filmy video. Tworzenie filmów to kolejny element naszej pasji. Film ślubny może być świetnym uzupełnieniem reportażu. Naszą twórczość opieramy na nowoczesnej wizji, w której mniej znaczy więcej. W pierwszej kolejności naszą uwagę zwracamy na naturalne chwile, które stają się trwałymi wspomnieniami – spojrzenia pełne miłości, uśmiechy i emocje, które nadają życia. W każdym filmie chcemy pokazać autentyczność chwili dlatego nie narzucamy z góry nikomu roli do odegrania. Staramy się w razie potrzeby nakierować i poprowadzić narrację tak, aby zadbać o jak najlepszy efekt. Cenimy sobie spontaniczność, która wnosi wiele świeżości i swobody. Dużą rolę ogrywa u nas również post-produkcja, a więc przemyślany scenariusz, dobry montaż, dźwięk i dobrana muzyka oraz kolorystyka. Nasze reportaże video, to nie suchy zapis wydarzeń, lecz artystyczny filmowy rysunek, który pozwoli ponownie przeżyć i doświadczyć wiele pozytywnych emocji i chwil. Każdy film to unikalna opowieść, a każdy moment jest dla nas wartościowym kawałkiem Waszej historii. Teledysk ślubny to jeden z elementów reportażu, zapraszamy do obejrzenia przykładów w poniższej galerii.

Romantyczne chwile na filmie z sesji narzeczeńskiej
tworzymy rustykalne filmy ślubne
Produkujemy video ślubne
Klimatyczny klip ślubny.
Kamerzysta ślubny
Nowoczesny Film ślubny Lublin.

Fotograf Lublin, Tomaszów Lubelski, Zamość, Rzeszów.

Kontakt

 

Koper Fotografia | Fotograf Ślubny Lublin

 

Tel: +48 793 790 213

 +48 724 058 923

e-mail: koper.fotografia@gmail.com

Zobaczcie nas też na

All Images Copright    Koper Fotografia ślubna

All Images Copright         2022 Koper Fotografia

fotografia ślubna
Koper Fotografia
koper fotografia ślubna
fotograf ślubny w lubelskim